Atilla Pelister Holding

Geçmişten Günümüze Holdingimiz

Hakkımızda

Günümüzde çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Atilla Pelister Holding A.Ş’nin kökleri 1987 yılında Atilla Pelister’in Kimya sektörüne girişine kadar uzanmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak kimya sektörünün lider firmalarından olmuştur. Kimya sektöründeki yatırımlarının yanı sıra tekstil, gıda ve medikal sektörlerine de yatırımları devam etmektedir. Holding bünyesinde bulunan şirketler, kendi alanlarında göstermiş oldukları başarılar ile sektörlerinde öncü firmalar olarak tanınmaktadırlar. Atilla Pelister Holding, tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyumu ve sürekli gelişimi ilke edinmiştir.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşterimizin memnuniyeti konusunda odaklanma kararımız bizi, hizmet seviyelerini sezgisel, tutarlı, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir şekilde yeniden tanımlamakta öncü yapmıştır. Bu tutum, müşterilerimizin şirketimize duyduğu güvenin artmasını sağlamış ve hep beraber daha hızlı büyüme ortamı yaratılmıştır. Bizi bugün olduğumuz yere getiren değerlere bağlı kalmaya, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte daha büyüyerek devam etmek hedefimizdir.

Kalite

Günümüz pazar şartlarında alternatifi olmayan “Kalite” tüm şirketlerimizin üretimdeki ana prensibidir. Rekabette her zaman ayırt ediciliği benimseyen Atilla Pelister Holding şirketleri yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerle sektördeki farkını yansıtmaktadır. Tüm ürünlerini dünya standartlarında kabul görmüş kalite seviyesinde ve en ekonomik olarak üretip müşterilerine sunmaktadır.

Yenilikçilik

Sektöründe Türkiye lideri olmayı hedefleyen Atilla Pelister Holding olarak dünyadaki gelişmeleri ve ürünleri sürekli yakından takip ederiz. Yenilik odaklı Ar-Ge merkezi çalışmalarımızla geleceğe adapte oluruz. Bilinmeyeni bulmak en önemli motivasyonumuzdur.

Hedeflerimiz

Her zaman yenilikçi, paylaşımcı, kaliteli ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz ve cesur girişimlerimizle müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır. Ülkesi, müşterileri, ortakları, bayileri ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmak en büyük hedefimizdir.

Uluslararası Markalarımız
hakicsayfa_son
500x900_6
Tescil Belgelerimiz