YURTDIŞI YATIRIMLARIMIZ VE İŞTİRAKLERİMİZ
MİTREFİX ADHESIVES & GLUES COMPANY

Mitrefix Yapıştırıcılar ve Tutkallar Şirketi-Nisan Yapışkanlı Endüstriyel Yatırımlar A.Ş. 1988 yılında kurulmuş olup, Türkiye’nin yapıştırıcı ve tutkal üreticisi lider şirketidir. İstanbul’daki fabrikamızda her türlü PVA Esaslı Ahşap Yapıştırıcı, Siyanoakrilat Anında Yapıştırıcılar ve Aerosoller, Süper Yapıştırıcılar, Silikonlar, Montaj Kitleri, PU Köpükler, Mobilya Cilaları, Hotmelt Yapıştırıcılar, Temas ve Sünger Yapıştırıcılar vb. üretmekteyiz.

Özellikle mobilya, ahşap, donanım ve inşaat sektörlerinde bol çeşitlilik gösteren yapıştırıcılarımız ve sızdırmazlık macunlarımız yurt dışı piyasalarında rağbet gördüğü için yurt dışı iştiraklerimizin önemli bir satış kalemini oluşturmaktadır. Mitrefix tesislerindeki son teknoloji rotary aerosol makinaları ile kozmetik, otomotiv gibi sektörlerin fason dolum ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

ATİ SOLUTIONS

Ati yapıştırıcıları ileri teknoloji ile üretilen, yüksek kalite standartlarına sahip, gerek endüstriyel alanda gerekse günlük kullanımınız da hayatınızı kolaylaştıran ürünler sunar.

Çok çeşitli yapıştırıcı, tutkal ve yapı kimyasalları ürün çeşitleriyle Ati, mobilya, orman ürünleri, otomotiv, inşaat-dekorasyon, yapı market, hobi, kırtasiye sektörleri başta olmak üzere birçok alanda çözümler üretir.
Dünya standartlarına sahip üretim gücünü geniş pazarlama ağıyla sizlere sunan Ati, yapıştırıcı ve yapı kimyasallarında faaliyet göstermektedir.