Atilla Pelister Holding | Bizden Haberler
20 Şubat 2017

Bizden Haberler

MitreFix Sponsorluğunda Rally Yarışmalarına Boy gösterdik.

2005 EGE RALLİSİ

Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından ilk kez 1990 yılında mahalli olarak düzenlenen Ege Rallisi, 1991 yılından itibaren Türkiye Şampiyonası’na puan veren ulusal ralli sıfatıyla yapılmaya başlandı. Holdingimiz bu süreçte sponsor olarak rallide yer almıştır. Geçtiğimiz 15 yıl içinde, Türkiye Ralli Şampiyonu’nun belirlenmesinde büyük önem taşıyan bu büyük organizasyon, 2005 yılı ralli sezonuna iyi bir başlangıç yapmak isteyen takımlar için bu sene de büyük önem taşıyor.

2005 HİTİT RALLİSİ
Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 5. ayağı olarak koşulan ve son derece heyecanlı bir mücadeleye sahne olan 32. Hitit Rallisi’nde de zafer, 1.03.35.4’lük derecesi ile Hyundai Assan Motorsports pilotu Serkan Yazıcı’nın oldu. Türkiye Ralli Şampiyonası’nda 2005 sezonunun beşinci yarışı olan 32. Hitit Rallisi, 13-14 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da koşuldu.

Holdingimiz bu süreçte sponsor olarak rallide yer almıştır.

2007 HİTİT RALLİSİ
Skoda, Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 6. ayağı olan 39’ncu Hitit Rallisi’ni Luca Rosetti – Matteo ve Burak Çukurova – Ünal Tezel ekipleri ile zirveyi kapattı. Rosetti – Chiarcossi ikilisi birincilik kürsüsüne çıkarken, Çukurova – Tezel ikilisi de podyumda 3.ncü olarak yer aldı.

Holdingimiz bu süreçte sponsor olarak rallide yer almıştır.

 

 

REACH Kriteleri Atilla Pelister Holding'de Eksiksiz uygulanmaktadır.
REACH, Avrupa Birliği’nde kimyasal maddelere ilişkin mevcut bir çok mevzuatı tek bir çatı altında toplayan bir AB Tüzüğüdür. REACH, (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması anlamına gelmektedir.
18 Aralık 2006 tarihinde Avrupa Parlamentosu tarafından kabul edilen ve 1 Haziran 2007’de yürürlüğe girmiş olan REACH Tüzüğü, AB Resmi Gazetesi’nin 30 Aralık 2006 tarih ve L396 sayılı nüshasında, son haliyle ise 29 Mayıs 2007 tarih ve L136 sayılı nüshasında yayımlanmıştır. Söz konusu tüzüğe göre, AB üye ülkelerinde faaliyet gösteren ve yılda bir tondan fazla kimyasal madde üreten veya ithal eden firmaların, söz konusu kimyasal maddeleri, AB örgütlenmesi içinde yer alan Avrupa Kimyasallar Ajansı yönetimindeki merkezi bir veri tabanına kaydettirmeleri zorunlu bulunmaktadır.
REACH Sistemi AB’ye yapılan kimyevi madde ihracatımızı doğrudan etkilemektedir!
REACH’İN AMACI NEDİR?
İnsan sağlığı ve çevrenin daha üst düzeyden korunması amaçlanmaktadır. Kimyasal maddeler hakkında daha fazla bilgiye sahip olunacak ve bu bilgiler toplumla paylaşılacaktır.

 

 

Atilla Pelister Holding E-ticarette yeni bir atılım içerisine girdi.

Atilla Pelister Holding  Web sitesi tasarımlarında ve geliştirmesinde üst düzey standartları belirleyen The Interactive Media Awards™, uygulamalarını dikkate alarak piyasada büyük bir ekskliğe son vermek için E- Ticaret pazarına giriyor.

Tasarım, içerik, işlevsellik, kullanım kolaylığı gibi birçok kriterin baz alındığı yeni planlamada B2B kategorisinde oluşturulacak satış sitesinin tutkal piyasasındaki Ar-Ge ve satış değerlerinin daha üstünde bir pozisyon alması bekleniyor.

Web sitesi tasarlama ve geliştirme alanında en yüksek mükemmellik standartların kullanılacağı projede  tüm online iletişim stratejilerini geliştirip tasarım, yazılım ve içerik çalışmalarının değerlendirilmesi üzerine kurgulanıyor.

Leave a Comment